Виготовлення дозвільних документів на будівництво

Як отримати дозвіл на будівництво.

 

Після того як обрано земельну ділянку, проведені вишукувальні роботи та отримані документи на землю, можна приступати до будівництва. Організація нового будівництва - це досить складний, тривалий і багатоетапний процес, так як будівництво - це не тільки зведення об'єктів, це проведення організаційних, проектних, вишукувальних, будівельних, монтажних та інших робіт. Результатом будівництва є зведена архітектурна споруда і наявність повного комплекту дозвільної документації, що підтверджує законність спорудження.

Підставою для початку організації будівельного процесу є отримання дозвільної документації. Існує два варіанти оформлення юридичних будівельних документів: за спрощеною та загальною процедурою. Дозвільний документ (повідомлення або дозвіл) залежить від категорії складності архітектурного об'єкта, яка визначається виходячи з певних умов.

gallery/icon-map
gallery/icon-worktime
gallery/icon-phone
gallery/icon-email

43000, м. Луцьк, вул. Дубнівська 22Б, офіси 34, 35

 

Режим роботи: Пн-Пт 09:00 -18:00

Обідня перерва 13:00 - 14:00

 

(0332) 78-02-35

(066) 758-09-08

(098) 087-71-77

 

vmb2009@ukr.net

gallery/invent

Основні етапи процедури:

 

  • проведення топознімання М 1: 500 (ліцензована організація);
  • розробка проекту (проектна організація);
  • оформлення будівельного паспорта (для будівель площею до 300 кв. м. і не вище 2 поверхів;
  • отримання містобудівних умов і обмежень (для об'єктів більше 300 кв. м., реконструкція квартири під нежитлове приміщення, тощо);
  • отримання технічних умов (електропостачання, водопостачання, каналізація, тощо);
  • реєстрація органами ДАБІ повідомлення про початок виконання підготовчих робіт/про початок виконання будівельних;

Перелік необхідних документів:

 

  • заява;
  • ідентифікаційні документи заявника;
  • документи, що підтверджують право власності на об’єкт нерухомого майна та/чи земельну ділянку;

При подачі повного комплекту документів і правильно заповненого повідомлення інспекція надає позитивну відповідь і видає заявнику зареєстроване повідомлення. Термін отримання дозвільного документа - 10 днів.

 

Загальна процедура

 

Отримання дозвільних документів за загальною процедурою відбувається у випадку ведення робіт на об'єктах будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, тобто висотних будинках, великих торгових або офісних комплексах, автомобільних заправних станціях та ін. Об'єкти даної категорії зводяться тільки тими будівельними організаціями, які мають підтверджуючий документ - ліцензію. Ви отримаєте дозвіл на будівництво, яке є підставою законного виконання робіт на архітектурному об'єкті, підключенням його до комунікацій та оформлення майнових прав.

 

Фінальний етап будівництва - введення в експлуатацію Після того як завершено процес будівництва, оформлені дозвільні документи можна починати наступний складний процес - введення будівлі в експлуатацію.

ВМБ НЕРУХОМІСТЬ

Ім’я  
Електронна пошта  
Телефон  
gallery/inventp

Виготовлення 

дозвільних документів на будівництво

(066) 758-09-08

(098) 087-71-77

43000, м. Луцьк, вул. Дубнівська, 22Б

Варіанти оформлення:

 

Спрощена процедура

 

Спрощена процедура відноситься до будівель , що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1) та до об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта(в дану категорію входять індивідуальні житлові будинки площею не більше 300 кв.м.)

43000, м. Луцьк,

вул. Дубнівська, 22Б