Втомились безрезультатно
продавати нерухомість?

Технологія продажу в мінімальний термін по максимальній ціні!

01.

Узгодження ціни

Двадцятилітній досвід роботи в сфері продажу та оцінки нерухомості дозволяють нам правильно сформувати ціну на вашу нерухомість. Унікальні алгоритми роботи гарантують продаж вашого об’єкта за максимальною вартістю.

gallery/step1-big

02.

Home Staging

gallery/step2-big

Хоум стейджинг або як підготувати квартиру до продажу.
Хоум-стейджинг - наука про перетворення «убитого» житла в приємне, звичайного - в чудове, неліквідного - в затребуване. Наука про те, як правильно підготувати нерухомість до продажу або оренди не вкладаючи коштів.

03.

Визначення цільової аудиторії

gallery/step3-big

Визначаємо хто може бути потенційним клієнтом
З досвіду нашої роботи, аналізуємо об’єкт що виставляється на продаж ми бачимо декілька варіантів його можливого використання. Виходячи з цього формуються портрети майбутніх власників.

gallery/step4-big

04.

Розробка Плану

Під кожен окремий об’єкт нашими спеціалістами розробляється індивідуальний план просування (детальніше в наступному кроці)

gallery/step5-big

05.

Рекламна кампанія

Використовуємо як традиційні, так і сучасні маркетингові інструменти для просування об’єкту в залежності від результатів кроку №3, розпочинаючи від самих простих, таких як розклейка оголошень і закінчуючи SMM просуванням.

gallery/step6-big

06.

Залучення колег

Наша компанія входить в Асоціацію спеціалістів нерухомості України (АСНУ). У своїй роботі активно застосовуємо систему партнерських продажів, що передбачає залучення колег-ріелторів на взаємовигідних умовах. Угоду укладаєте з нами – Вашу нерухомість продають усі кращі ріелтори міста. При цьому від вас ніяких додаткових платежів.

gallery/step7-big

07.

Управління попитом

Передові технології нашої роботи забезпечують максимальне охоплення цільової аудиторії та концентрацію попиту саме на вашому об’єкті.

gallery/step8-big

08.

Надання звіту

Для продажу вашого об’єкту фірма виділяє окремого досвідченого спеціаліста-ріелтора, який підтримує з вами постійний контакт і звітується вам в письмовій формі і ви завжди маєте оперативну інформацію щодо реалізації вашого об’єкта

gallery/step9-big

09.

Цінова пропозиція

За вашим дорученням проводимо переговори з зацікавленими клієнтами, захищаючи ваші інтереси. Разом з вами розглядаємо цінові пропозиції та умови оплати.

gallery/step10-big

10.

Отримання результату

Із усіх пропозицій ви обираєте ту, яка найбільше вас задовольняє вас враховуючи умови та терміни оплати.

ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом для обговорення найбільш вигідних умов співпраці

(066) 777-48-51

(098) 777-48-51

Ім’я  
Електронна пошта  
Телефон  

43000, м. Луцьк, вул. Дубнівська 22Б

офіси 34, 35