Втомились безрезультатно продавати нерухомість?

З нами продати квартиру, будинок чи комерційну нерухомість - легко!

За довгий період нашої діяльності та на основі величезного досвіду наша команда розробила технологію, що дозволяє продати квартиру, будинок чи комерційну нерухомість у Луцьку чи області впродовж максимально короткого терміну та за найбільш вигідною ціною!

Досвідчена команда

ріелторів

Більше 1 000

реалізованих об'єктів

Як ми працюємо?

Наші 10 кроків до успіху!

01.

Узгодження ціни

Двадцятилітній досвід роботи в сфері продажу та оцінки нерухомості дозволяють нам правильно сформувати ціну на вашу нерухомість. Унікальні алгоритми роботи гарантують продаж вашого об’єкта за максимальною вартістю.

02.

Home Staging

Хоум стейджинг або як підготувати квартиру до продажу.
Хоум-стейджинг – наука про перетворення «убитого» житла в приємне, звичайного – в чудове, неліквідного – в затребуване. Наука про те, як правильно підготувати нерухомість до продажу або оренди не вкладаючи коштів.

03.

Визначення цільової аудиторії

Визначаємо хто може бути потенційним клієнтом
З досвіду нашої роботи, аналізуємо об’єкт що виставляється на продаж ми бачимо декілька варіантів його можливого використання. Виходячи з цього формуються портрети майбутніх власників.

04.

Розробка Плану

Під кожен окремий об’єкт нашими спеціалістами розробляється індивідуальний план просування (детальніше в наступному кроці)

05.

Рекламна кампанія

Використовуємо як традиційні, так і сучасні маркетингові інструменти для просування об’єкту в залежності від результатів кроку №3, розпочинаючи від самих простих, таких як розклейка оголошень і закінчуючи SMM просуванням.

06.

Залучення колег

Наша компанія входить в Асоціацію спеціалістів нерухомості України (АСНУ). У своїй роботі активно застосовуємо систему партнерських продажів, що передбачає залучення колег-ріелторів на взаємовигідних умовах. Угоду укладаєте з нами – Вашу нерухомість продають усі кращі ріелтори міста. При цьому від вас ніяких додаткових платежів.

07.

Управління попитом

Передові технології нашої роботи забезпечують максимальне охоплення цільової аудиторії та концентрацію попиту саме на вашому об’єкті.

08.

Надання звіту

Для продажу вашого об’єкту фірма виділяє окремого досвідченого спеціаліста-ріелтора, який підтримує з вами постійний контакт і звітується вам в письмовій формі. Таким чином ви завжди маєте оперативну інформацію щодо реалізації вашого об’єкта.

09.

Цінова пропозиція

За вашим дорученням проводимо переговори з зацікавленими клієнтами, захищаючи ваші інтереси. Разом з вами розглядаємо цінові пропозиції та умови оплати.

10.

Отримання результату

Із усіх пропозицій ви обираєте ту, яка найбільше вас задовольняє вас враховуючи умови та терміни оплати.

ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом для обговорення найбільш вигідних умов співпраці