ВМБ НЕРУХОМІСТЬ

Виготовити технічний паспорт на квартиру, будинок, нежитлові об’єкти нерухомості, дачі і садові будинки, гаражі

Технічний паспорт – документ, що складається на основі матеріалів технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна, містить основні відомості про нього, склад, технічні характеристики, план та опис об’єкта, ім’я/найменування власника/замовника, відомості щодо права власності на об’єкт нерухомого майна, відомості щодо суб’єкта господарювання, який виготовив технічний паспорт.

Наше агентство має сертифікованих працівників та великий досвід у проведенні технічної інвентаризації нерухомого майна в Луцьку та області.

Звернувшись до нас ви отримаєте:

Швидке і якісне

проведення технічної інвентаризації

Офіційний документ

на власну нерухомість

В яких випадках необхідний технічний паспорт?

Він є обов'язковим документом при здійснені операцій з нерухомістю!

Технічна інвентаризація має на увазі під собою поєднання робіт з перевірки і виміру приміщень нерухомості для встановлення його стану.

З 2013 року процедурою виготовлення та видачі технічних паспортів займаються не лише комунальні БТІ, але і приватні підприємства, де в штаті є сертифіковані спеціалісти. В такому випадку ставиться штамп самого підприємства та відповідального інженера з технічної інвентаризації.

Відсутність техпаспорта не позбавляє вас права власності на квартиру, будинок, чи іншу нерухомість, але при проведенні реконструкції чи перепланування ви не зможете отримати документи на право власності по даному об’єкту нерухомості без нового технічного паспорту, який буде відповідати дійсності.

Де замовити?

технічний паспорт на квартиру, будинок, нежитлові об’єкти нерухомості

Фахівці ВМБ Нерухомість спеціалізуються як на створенні, так і на відновленні технічних паспортів  в найкоротші терміни. Замовивши в агентстві ВМБ Нерухомість інвентаризацію на квартиру, будинок чи нежитлові об’єкти нерухомості ви отримаєте технічний паспорт на власну нерухомість за приємною ціною. 

Етапи оформлення:

  • Вивчення документів на об’єкт нерухомості;
  • Виїзд фахівця «ВМБ Нерухомість» на об’єкт для проведення робіт;
  • Формування та реєстрація в ЄДЕЄуСБ;
  • Видача документу замовнику.


Перелік документів необхідних для виготовлення технічного паспорту:

В залежності від типу об’єкту нерухомості може потребуватися різний пакет необхідних документів, тому для отримання чіткого переліку саме на ваш об’єкт нерухомості зверніться до наших спеціалістів за телефонами вказаними нижче.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ПАСПОРТУ

Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом для обговорення всіх деталей